KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5246215
nr 524 6215
Akvarell
sign. Bååk 1942. "Höst över Lidingö" 27x19
måndag 12 maj 2008
kl 17:21:26
Signe Persson-Melin (f. 1925)