KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5246215

nr 524 6215

Akvarell

sign. Bååk 1942. "Höst över Lidingö" 27x19

måndag 12 maj 2008
kl 17:21:26

Signe Persson-Melin (f. 1925)